Asansörlü Nakliyat AnkaraAsansörlü Nakliyat Ankara

Ankara Aksoy Evden Eve Nakliyat( YenimahaLLe ) firmamiz olarak uzun süredir siz degerli müsterilerimize kaliteli ve güçlü bir sekilde hizmet vermekteyiz ve hizmet vermeye devam etmekteyiz. Yaz ve kis kampanyalarimizin oldugu bu alanda siz degerli müsterilerimizi önemsiyor ve düsünüyoruz. Her bütçeye göre evinizi istediginiz yere tasiyoruz. Evden eve nakliyat olarak kaliteli ve saglam tasimaciligimizla ürünlerinizin çizilmemesi,kirilmamasi,bozulmamasi,parçalanmamasi gibi zararlardan koruyoruz.Ankara YenimahaLLe Nakliyat sehirler arasi ev,ofis vb. esyalarinizi güvenilir bir sekilde tasiyoruz!Kazan evden eve nakliyat,10 yildir tecrübemizle sizlere Ankara da en profesyonel ve en güvenilir bir hizmet sunuyoruz. Nakliyat firmamiz 2005 yilinda Ankara YenimahaLLe ilçesinde hizmet vermeye baslamistir. ilk ise baslangiç 4 araba 11 kisi ile siz degerli müsterilerimize hizmet vermeye baslamistik.


Asansörlü Nakliyatta Öncü

Zamanlar ilerledikçe siz degerli müsterilerimiz için araçlarimizin sayisini ve hacimini büyüterek ekip üyelerini çogalttik. Müsteri memnuniyetini önemsemek ve memnuniyetini üst seviyelere çikartmayi prensip haline getirdik. subelerimizi genisleterek ve büyüterek Ankara da bir çok yerde sube açtik. Kizilay,Cebeci,Çinçin,Ulus,Çankaya vb. yerlerde subelerimizi açarak nakliyat sirketimizi genislettik. Özel dizayn edilmis araçlarimizla son teknoloji ve yüksek güvenlikli koruma ile esyalarinizi en güvenilir ve temiz bir biçimde tasimaya devam ediyoruz. Türkiye’nin bütün sehir,ilçe,mahalle,kasabasina tasimaciligimizi yürütüyoruz. Parça parça veya komple ev esyalarinizi,ofis esyalarinizi güvenli ve temiz bir biçimde sevkiyatini gerçeklestiriyoruz.Ankara Aksoy Evden Eve Nakliyatolarak,esyalarinizi ambalajlara,örtülere,özel korumali kaplara koyarak ürünlerinizin zarar görmesini engelliyoruz.

Uzman ekibimiz,uzman söförümüz ile yollarda dikkatli,ürünlerinizi evinize veya ofisinize tasirken titiz çalisma prensibiyle sizleri memnun birakiyoruz! Her bir ürün,esya için özel ambalajlarimizi örtülerimizi ve özel koruma kaplarimizi tek bir seferlige mahsus kullaniyoruz. Sifir olarak bir defa kullanip ikinci sefer kullanmiyoruz. Ürünlerinizin deforme olmamasina özen göstererek siz müsterilerimizi düsünüyoruz. Tamamen güvenilir ve kurumsal bir isleyisimiz sayesinde siz sadece size en yakin subemize gelerek çay,kahvenizi yudumlayarak esyanizin alinmasini istediginiz yerden,götürülmesini istediginiz yeri bildirmeniz ve arkaniza yaslanip beklemenizi istiyoruz.