Ankara Asansörlü Nakliyat


ankara asansörlü nakliyat


Ankara Asansörlü Nakliyat

Ev Taşıma hizmetinin süresini ciddi anlamda kısaltan ve merdivenlerden indirilen eşyaların olası çarpma ve zedelenme risklerini en aza indirgeyen ve aynı zamanda personelin daha verimli kullanılmasa olanak veren Asansörlü Nakliyat sistemi günümüzde Evden Eve Taşımacılık firmalarının sıklıkla tercih ettiği bir taşıma sistemidir. Asansörlü Nakliyat sistemi her bina ve mekanda kullanıma uygun olmayabilir. Asansör sisteminin taşınacak olan mekana yanaştırılabilmesi için uygun alan ve genişlik olması gerekir. Aynı zamanda çok yüksek katlı olan binalarda da yükseklik sorunundan dolayı taşınacak daireye erişim imkanı olmayabilir. Fakat bu durumlarda asansörün eriştiği noktaya kadar tüm eşyalar işçiler vasıtasıyla taşınarak kalan kısımda Eşya Nakliyat Asansörükullanılabilir.


Güvenilir ve Hızlı Taşınma

Evden eve nakliyatsürecinde Nakliyat asansörüeşya taşınacak olan binanın önüne park edildikten sonra aracın emniyet ayakları açılarak zemine sabitlenir. Eşyanın taşınacağı en uygun balkon veya pencere belirlendikten sonra Hidrolik Eşya Asansörü çalıştırılarak balkona veya pencereye sabitlenir. Nakliyat asansörüoperatörü konusunda deneyim sahibi ve olası riskleri önceden tecrübe etmiş ve bu konuda gerekli sertifikalara haiz olan kişilerden oluşur. Asansörün yukarı çıkarılması,eşyanın düzgünce yüklenip sabitlenmesi ve emniyetli şekilde zemine indirilmesi işlemleri operatör denetiminde gerçekleştirilir. Yüklerin dengeli şekilde asansör sepetine yüklenmesi işin en önemli kısmıdır. Asansörlü Nakliyatkonusunda deneyimli personelimiz bir defada ne kadar ağırlığın veya hacmin taşınabileceği konusunda bilinçli olduğu için tüm asansörlü eşya taşıma işlemleri titizlikle yürütülür.


Hasarsız Taşıma İşlemi

Asansörlü Nakliyatuygulamasının en avantajlı yönlerinden bir tanesi de evden eve taşımasürecinde eşyalarınızın çizilmeden kırılmadan ve hiçbir çarpmaya maruz kalmadan taşınması kolaylığıdır. Yerinde profesyonelce ambalajlanıp asansöre yüklenen eşyalarınız itina ile kamyona indirilerek dikkatlice yerine yerleştirilir. Tüm bu süreçte son derece zor bir şekilde edindiğiniz kıymetli eşyalarınız hiçbir zarar görmeden yeni evinize taşınarak sizlere kusursuz bir hizmet verilir. Bazı Apartmanlarda merdiven boşlukları yeterince geniş olmadığı gibi büyük ve geniş olan eşyaların taşınmasına olanak vermezler. Bu durumda hem merdiven boşluğunda boyalar ve sıvalar zarar görürken hem de eşyalarınız ister istemez çizilir veya bir kısmı deforme olur. Bu olumsuzlukların tümü Asansörlü Nakliyatuygulaması ile sorun olmaktan çıkar.Aksoy Nakliyat olarak Ankara’dan Tüm Türkiye’ye şehir içi ve şehirler arasıEvden Eve Nakliyathizmeti sunmaktayız. Firmamız hakkında detaylı bilgi almak için Kurumsal sayfalarımızı inceleyebilir ve Galeri sayfamızdan fotoğraflarla firmamızı ve işimize verdiğimiz önemi inceleyebilirsiniz.