Evden Eve Nakliyat


Nakliyat Fiyatları Nasıl?

- Sektörde en merak edilen sorulardan bir tanesidir. Nakliyatta taşınacak eşya oranı,paketleme,mesafenin uzaklığı,hangi katlar arası taşıma yapılcağı,oda sayısı gibi fiyata etki eden bir çok faktör bulunmaktadır. Bu sebeple,firmamıza ulaşarak size özel fiyat teklifimizden yararlanabilirsiniz. 

Nakliyat Sırasında Sigorta Zorunlu Mu?

- Şehir içi evden eve nakliyat 'larda sigortayı tamamen müşterilerimizin tercihine bağlı olarak sunmaktayız. Lakin,şehirler arası nakliyatta sigorta zorunludur.

Ucuz Evden Eve Nakliyat

- Ev veya ofis taşımak hepimizin en büyük sıkıntılarından biri. Özellikle taşınma sırasında bir de nakliyat fiyatlarını göz önünde tuttuğumuzda müşterilerimizin bütçelerinin zorlandığını bilmekteyiz.Bu sebeple hem sizi hem de kendimizi zora sokmayacak minimum fiyatlar vermekteyiz. Fakat bu fiyatlardan daha uygun seçenekler bulmanız da olası bir durumdur. Şunu unutmayın ki;nakliyat sırasında ucuz fiyata anlaşırken size daha yüksek fiyatlarda iş çıkabilir. İşinde uzman olmayan kişiler tarafından mobilyalarınız sökülüp takılırken zarar görebilir,kırılmalar ve kayıp eşyalarınız olabilir. Bu sebeple nakliyat firması seçerken kurumsal firmalar ile anlaşmanız ve bu konuda uzmanlaşmış ekiplerinin olup olmadığına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Paketleme ve Ambalaj Nasıl Yapılır?

- Ev veya işyerinde bulunan tüm eşyalar havalı naylon,kraf kağıt ve streç ile sarılarak kutulara yerleştirilir. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda kutulama işlemlerini gerçekleştirdikten sonra aynı şekilde diğer tarafa nakliye işlemi yapılarak eşyalar yerleştirilir. Sizin ekstra olarak yapmanız gereken hiçbirşey yoktur. 

Nakliyat İşlemi Ne Kadar Zaman Alır?

- Şehir içi evden eve nakliyat sırasında eşyalar firmamız tarafından paketlenecek ise bu durum oda sayısına da bağlı olarak birkaç günümüzü alabilir. Lakin paketler hazır ise aynı gün içinde şehir içi evden eve nakliyat 'ı gerçekleştirmekteiz.

Şehirler arası taşıma işlemi ise mesafeye bağlı olmak üzere değişebilmektedir. Bu durumda ise maksimum 48-72 saat arasında nakliyat işleminizi yapmaktayız.

Taşınma ve Anlaşma İşlemi Nasıl Gerçekleşir?

- Aksoy nakliyat olarak öncelikle eşya oranınızı ve taşınacağınız yerden gideceğiniz yere olan uzaklık hakkında bilgileri aldıktan sonra size de uygun olan fiyatlandırma yapılmaktadır. Anlaşmanın gerçekleşmesi üzerine belirlenen saat ve günde uzman personellerimizden oluşan ekiplerimiz ayarlanıp adresinize gelmektedir.

Gerekli işlemler yapıldıktan sonra taşınma işlemi başlamaktadır.