Ankara Banka Taşımacılık Hizmeti

Nakliyataher sektörde gösterdiği başarıyı banka taşımacılığında da göstererek Banka taşımacılığını çok daha kolay kılmıştır. Öncelikle Banka taşımacılığı için Exper personelimiz gelerek Banka ofisini inceler. İnceleme bittikten sonra etüt çalışması yapılır. Eğer anlaşılırsa Ankara Nakliyat ' ın diğer taşıma sektörlerinde olduğu gibi taşıma işlemi kağıt üzerine dökülerek karşılıklı yazılı sözleşme yapılır. Taşıma günü banka görevlileri Nakliye elemanlarıyla değil direkt olarak Ankara Nakliyat ' Müşteri Temsilcisi' ile muhatap olur.


Taşıma basamakları şu şekilde yürütülür:

- Banka Taşıma işlemi yapılmadan eşya tespiti yapılarak eşyaların detayı net olarak saptanır (ekspertiz).
- Ekspertiz raporu doğrultusunda bir taşınma programı yapılır. Yapılan ofis taşıma programı çerçevesinde;
- Tüm masalar,dolaplar ve yeni taşınacak ofisteki yerleri numaralandırılır. Yükleme işleri bu numaralandırma doğrultusunda yapılır bu şekilde yeni bankadaki yerleştirme karmaşası önlenmiş olur.
- Tüm Dosya ve klasörler paketlenir.
- Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için hava baloncuklu naylonlarla ambalajlanması ve köşelerine koruyucular yerleştirilmesi işlemleri yapılır.
- Büro eşyalarınız yeni ofisinizde Departman ve kod numarasına göre sizin istediğiniz şekilde elemanlarımız tarafından yerleştirilir.
- Bilgisayar ve elektronik eşyalar ayrı ayrı paketlenir.
- Monte ve demonte gerektiren mobilyalarınız marangozlarımız tarafından yapılır.
Tüm bu güvenli hizmete rağmen Ankara Nakliyat tedbiri elden bırakmayarak taşınan bankayı talepleri doğrultusunda sigortaya tabi tutar ve olası bir hasar durumunda taşınan banka Ankara Nakliyat ile değil direkt olarak sigorta acentası ile muhataptır. Ayrıca sigorta poliçesi taşıma günü ofis görevlisine Müşteri Temsilcisi tarafından teslim edilecektir.


Ankara NakliyatBanka Taşımacılığı

Halk Arasında,evden eve nakliyat firmalarının sadece,adı gibi evden eve taşıma işi yaptıklarını mı sanıyorsunuz? O halde bu yazıyı mutlaka okuyun. Çünkü sektörün lider firmalarından Ankara Nakliyat,kurumsal taşımacılık hizmetlerikapsamında banka taşımacılığı hizmeti kavramını ortaya çıkarmış ve bu alanda elde ettiği başarıları ile çok kuvvetli referanslara sahip olmuştur.

Banka Taşımacılığı

Banka taşımacılığı çok büyük dikkat gerektiren bir taşımacılık türüdür. Bir banka şubesinin taşınmasında Ankara Nakliyattarafından sunulan hizmetler şu şekilde sıralanabilir. Banka ATM leri taşınır,şubedeki bütün bilgisayarlar ve aparatları paketlenir,masa,koltuk ve diğer bütün gereçler paketlenir,para kasaları ve para sayma makineleri ayrı ayrı ambalajlanır,dolap içleri,bütün dolap ve diğer demirbaşlar ambalajlanır ve şubenin büyüklüğüne göre çoğu kez birden fazla nakliye aracı ile taşıma işlemi gerçekleştirilir. Büyük bir sorumluluk gerektiren bu taşıma türünde Ankara Nakliyat,bütün personeliyle bu sorumluluğun bilincindedir. Uzman ve tecrübeli kadrosu ile banka taşımacılığı hizmetini sürdürmekte olan firma,kurumsal anlamda bir çok büyük bankanın taşınması işlemini gerçekleştirmiştir. Bu bankalar arasında Ziraat Bankası,İş Bankası,Vakıf Bank ve Halk Bankası ve daha bir çok bankanın şubeleri yer almaktadır. Ayrıca bankalara ait bazı grup firmalarının taşınmasında da Ankara Nakliyat’ın uzman banka taşımacılığı hizmetinden yararlanılmıştır.

ÖNEM

Gün geçtikçe artan evden eve nakliyat firmaları taşıma standartlarını düşürmektedir. Bu düşme eşyalarınızın taşınmasından personelin sizlerle olan ikili ilişkilerinde yansımaktadır. Gün geçtikçe artan evden eve nakliyat firmaları taşıma standartlarını düşürmektedir. Bu düşme eşyalarınızın taşınmasından personelin sizlerle olan ikili ilişkilerinde yansımaktadır. Taşımacılık güven,tecrübe ve deneyimli personellerle gerçekleştirilen zorlu bir süreçtir.

Diğer bir çok hizmetinde olduğu gibi banka nakliyesi hizmetinde de kalitesini gün geçtikçe artıran firma,referanslarına her geçen gün yeni ve büyük firmalar eklemektedir.

ankara banka taşımacılığı,kurumsal firma,kaliteli taşımacılık,keçiören,yenimahalle