Fuar Taşıma Konusunda Deneyim Ve Önem


Aksoy Nakliyatolarak biz Biliriz ki,fuarlar zaman olarak kısıtlı ,yüksek reklam maaliyeti ve yatırım giderleri ile gerçekleştirilir. Ankara Aksoy Nakliyatolarak bütün bu organizasyon çerçevesinde daha titiz ve profesyonel sonuçlar alarak daha iyi hazırlanması konusunda profesyonel olarak size yani değerli müşterilerimize kurumsal çözüler sunarız. Nakliyat Profesyonel Ekipve Ekipmanlarla taşıma ve montaj işinde özel araç filomuz ile projesi verilmiş stantların kurulumları da dahil olmak üzere Profesyonel olarak FUAR TAŞIMACILIK hizmetini en kısa zaman diliminde fuar ve organizasyon işlemlerini titizlikle yerine getiririz.Fuar ve organizasyon işlemleriniz Aksoy Nakliyat ve Fuar Taşımacılığı A.Ş tarafından sigortalı ve profesyonel kadrosuyla Fuar yeri kurma ve toplama eğitimi almış fuar Taşımacılığında uzmanlaşmış personellerle Fuar Taşımacılığı Hizmetiyle sizlerin hizmetinizdeyiz.


fuar taşıma hizmeti veren firmalar


Fuar Taşımacılığı

Şirketler çıkardıkları yeni ürünlerini tanıtmak için yurtiçi ve yurtdışı fuarlarına katılırlar. Bu tür fuarlar yeni ürünlerin pazarlanması ve satışı için en etkin yoldur. Sergilenecek ürünlerin bir yerden bir yere nakliyesini de fuar taşımacılığı işi yapan nakliye şirketleri yapmaktadır.Fuar taşımacılığı işi zaman bakımından kısıtlı olduğu için zorluk derecesi en fazla olan işlerden birisidir. Fuarda kurulacak olan stantların zamanında fuar yerine getirilip,kurulması gerekmektedir. Bu tür büyük çapta malzemelerin taşınması tırlar ile olmaktadır. Fuar stantlarının kurulması beceri ve tecrübe isteyen bir iştir. Bunu şirketin eğitimli elemanları yapmaktadır.


Fuar Malzemelerinin Taşınmasının Önemi

Fuar malzemelerinin taşınması sırasında malzemelerin sigortalı olmasına dikkat edilmelidir. Fuar malzemelerinin taşınması için en uygun taşıma şekli seçilmelidir. Bu tür malzemelerin taşınması şehirlerarası mı yoksa uluslararası mı olacak bu,nakliye şirketine bildirilmelidir. Çünkü nakliye şirketi size ona göre bir maliyet hesabı yapacaktır. Uluslararası fuarlarda nakliye şirketi tüm gümrük işlemlerinizi eksiksiz olarak yapmak zorundadır. Fuar malzemelerini fuar bitiminde muhafaza edebilmek için nakliye şirketlerinin depoları olmalıdır. Malzemelerin taşınırken hiçbir zarar görmemesi için ambalajlanmalarına çok dikkat edilmelidir. Fuar bitiminde malzemeler tekrar alındıkları yere güvenli bir şekilde geri götürülmelidir.Fuarlarda ürünlerini tanıtan firmaların malzemelerini taşıyan nakliye şirketleri için müşteri memnuniyeti en başta gelmelidir. Bunun için dikkatli bir seçim yapılarak fuar taşımacılığı alanında uzman olan nakliye şirketleri ile çalışılmalıdır.

Fuar Taşımacılığı Profesyonellik

Tecrübe ve bilgisini yılların deneyimlerinden alan uzman kadrosu ile Ankarave tüm Türkiye'de nakliyat hizmet vermektedir. Eşyalarınız özenle ve uzman kadromuz ile sorunsuz olarak gideceği adrese kurulur.

Hizmetlerimiz

Ankara İçi Nakliyat,Ankara Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Asansörlü Nakliye,asansörlü evden eve nakliyatçılar ankara,ankara şehirlerarası nakliyatçılar,evden eve nakliyat asansörlü,şehirler arası nakliyatçılar,ankara içi nakliyat,ankara şehirler arası evden eve nakliyat,evden eve nakliyat ankara yenimahalle,ankara evden eve nakliyat keçiören,