ankara evden eve nakliyat hizmetleri

Ankara Nakliyat Paketleme ve Depolama hizmetleri

Depolama ve paketlemekonusunda uzun yıllardır varolan geçmişiyle müşterilerine hizmet vermektedir.
Eşyalarınızın paketlenmesinde gösterilen hassasiyet kullanılan paketleme malzemelerinin paketlenecek malzemenin türüne göre seçilmesi son derece önemlidir.
Örneğin nemden ve olumsuz hava şartlarından yada böceklerden koruyacak uygun malzeme seçimine önem verilmelidir.
Bu seçilen malzeme eşyayı hem oluşabilecek ufak darbelerden hemde pas ve küf gibi sonradan oluşabilecek zararlı etmenlerden korumalıdır.
Ayrancı Ankaraolarak deneyimimizle hangi eşyada hangi mevsimde ne gibi malzemeleri kullanılıcağı konusunda uzmanlaşmış bulunmaktayız.


Ankara Nakliyat

Paketleme Ve Depolama Alanları

Paketlemeler özel malzemeler kullanılarak kırılmalar çizilmeler önlenecek şekilde özenle yapılmaktadır.
Depolama işlemi müşterilerimizin isteğine göre malzemelerin durum ve çeşitlerine göre gerekli görülen uygun depolama alanlarımızda muhafaza edilmektedir.


Ankara Nakliyat Paketleme ve Depolama hizmetleri

Ankara Nakliyat Paketleme İşlemi

Halk Arasında,evden eve nakliyat firmalarının sadece,adı gibi evden eve taşıma işi yaptıklarını mı sanıyorsunuz? O halde bu yazıyı mutlaka okuyun. Çünkü sektörün lider firmalarından Ankara Nakliyat,kurumsal taşımacılık hizmetleri kapsamında eşya paketlemede profesyonellik hizmeti kavramını ortaya çıkarmış ve bu alanda elde ettiği başarıları ile çok kuvvetli referanslara sahip olmuştur.

Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bu konuda taşıyıcı personelin profesyonel olması veya merdiven boşluğunun çok geniş olması,taşınmasını istediğiniz eşyayı ambalajlamadan taşınabileceği anlamına gelmemelidir.Profesyonel kadro veya merdiven genişliği,şüphesiz çok yararlı hususlardır ancak en iyi sonucu ala bilmek için bu iki kıstasın iyi bir ambalajlama ile desteklenmesi çok önemlidir. Diğer bir çok hizmetinde olduğu gibi banka nakliyesi hizmetinde de kalitesini gün geçtikçe artıran firma,referanslarına her geçen gün yeni ve büyük firmalar eklemektedir.Evden Eve Nakliyat;vitrin,sandalye,beyaz eşya v.b. ağaç yada metal yoğunluklu eşyalarınızı astarlı (çift katlı) patpatlar ile ambalajını yaptıktan sonra profesyonel ekibimizle eşyalarınız,maksimum koruma hassasiyeti içerisinde taşınmaktadır.Evden Eve Nakliyat için taşımacılık hizmetimizin vazgeçilmez bir parçası olan ambalajlama hizmetidir. Profesyonel kadromuzla sistemli bir şekilde yapılarak sorunsuz taşınmalar sunmaktayız.

Detaylı Bilgi İçin Lütfen İletişime Geçiniz!

Bu hizmet biz paketlerken size izleme olanağı sağlar. Bu servis,profesyonel paketleyiciler evinize normalde taşımadan bir gün önce gelmesini kapsar.Tüm camlar süs eşyaları,çatal,kitap,lambalar,oyuncaklar ve herhangi bir küçük ürün ambalaj kutuları içine paketlenecektir.Ayrıca büyük tablolar ve camlar bireysel olarak korunacaktır. Paketleyiciler evinizde paketlenebilecek herşeyi kontrol ederler sizin izniniz olmadan hiçbir özel eşyanızı evrağınızı paketleyemezler.ilk öncelikle bölgelere ayrılan expertlerimiz eşyanın bulunduğu yere gelip eşyayı inceledikten sonra kesin bir fiyat vermektedir. Eğer anlaşma olursa o dakika yetkili olan expert ile müşteri arasında bir sözleşme yapılarak taşıma olayı kağıt üzerine dökülür. Expertin gelmesinin amacı sadece fiyat değil eşyayı tam olarak görüp eşyaya göre araç temin etmek,sigorta değerini belirlemek,taşımada kullanılacak malzemeyi ve taşımaya gelecek olan eleman sayısını belirlemektir.Eğer eşyanız bize göre çoksa,bir gün önceden iki eleman gelip ambalaj yapar. İkinci gün direkt olarak taşıma yapılır. Eşyanız normal ise aynı gün elemanlar ambalajı yapıp sonrada taşıma yaparlar. Ambalaj malzemeleri olarakta “Beyaz eşya,mobilya,koltuk takımları,vb.” avrupadan ithal pet graft kağıtlarla ambalaj yapılır. Kırılacaklar ise beyaz kağıtlara sarılıp karton kutulara yerleştirilir.Eşyanın gideceği yerde eşya sahiplerinden bir kişinin bulunması yeterlidir. Sebep ise eşyaların nereye konulacağı hakkında bilgi verilmesidir. Aynı zamanda müşterimiz taşıma bitmiştir diyene kadar elemanlarımız işlerini bitirmiyorlar. Yapılması gereken ve yapabilecekleri her şeyi yapıyorlar.