Asansörlü Nakliye Nasıl İşliyor


Süreç nasıl ilerliyor?Yük asansörü keşif yeri yük asansörlü evden eve nakliyat işleminde,taşınma işleminden önce firmanın eksperleri tarafından evinizde ve bina çevresinde detaylı bir keşif yapılması gerekmektedir. Eksperler ev eşyalarının durumuna bakarak gerekli malzeme ve personel sayısının tespitini yaptıktan sonra asansör kullanımının sağlıklı bir şekilde işlemesi için binaya olan mesafe ve açı kontrollerini gerçekleştirir. Tecrübeli ekipler mobilyaların nakliye paketleme işlemini gerçekleştirirken asansör operatörü uygun açı ve mesafeden asansörün balkon veya pencerenize kurulum işlemini gerçekleştirir.Taşınma açısından son derece modern,hızlı ve hassas olan asansörlü nakliye fiyat olarak da uygun seçeneklerle geliyor. Rekabetin müşteriye yaradığı iş kollarından birisi taşımacılık. Paketleme işlemi bittikten sonra seri bir şekilde eşyaların balkondan veya pencereden asansörün platformuna konularak indirilmesi ve araca istiflenmesi işlemi gerçekleştirilir.Asansörlü nakliyat'ın yapılabilmesi için bazı koşulların sağlanması gerekiyor. Şöyle sıralayabiliriz:Nakliyat Asansörünün tipinin belirlenmesi gerekiyor öncelikle. Nakliyat Asansörünün kurulumunu engelleyecek unsurların belirlenmesi gerekiyor ve son olarak Bina balkon kapısının büyüklüğü ile Eşyaların niteliği ve yoğunluğuna dair bir gözlem yapılması gerekiyor.

Ankara Evden eve nakliyatişi profesyonel bir şekilde yapılması gereken bir çalışmadır. Sektöründe işini bilen uzman kadromuz,tecrübemiz ve iş ahlakımızla müşterilerimize sağladığımız kaliteli,seviyeli ve sorunsuz hizmetlerimizi Ankara şehir içi ve şehirlerarası eşya taşıma konusu bizim en temel prensibimizi oluşturmaktadır.


Bu yazımızda siz müşterilerimize nakliyenin nasıl yapılacağı,dikkat edilmesi gereken kurallar ve göz önünde bulundurulacak başlıca nakliye fiyatları yer alacaktır


ankara asansörlü evden eve nakliyat


Kimler bu hizmetten faydalanamıyor?

Evinin bulunduğu sokağa asansörlü taşıma araçlarımızın giremediği müşteriler,Balkon yapısı ve büyüklüğünü asansörlü taşımaya elverişli olmayan müşteriler,Taşınılacak ev yüksekliğinin asansörümüzün ulaşamayacağı yükseklikte olan müşteriler asansörlü nakliyat hizmetimizden yararlanamıyorlar.Asansörlü nakliyat yapılacak kat asansörlü taşımacılık fiyatları standart nakliye fiyatlarına göre pahalı olmasına karşın taşıma hassasiyeti düşünüldüğünde asansörlü nakliyat daha ucuz bir taşımadır.

Asansörlü taşımacığın Önemi ?Ev,Ofis ve Bina içerisinde eşyalar taşınırken,eşyaların sağa sola çarpması nedeni ile eşyalar zarar görme olasılığı çok yüksek olabilmektedir.Eşyalar bina içerisinde elemanlar tarafından taşınırken zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde taşınır. Asansörlü evden eve taşıma sistemini tercih eden müşteriler bina içerisinde apartman sakinlerini rahatsız etmemiş olur.En büyük eşyadan en küçük eşyaya kadar her türlü eşya asansör sistemi ile taşınmaktadır.Asansörlü taşımacılık sistemimizden faydalanmak için firmamızı taşınmayı düşündüğünüz günden 2 iş günü öncesi aramanız halinde firmamız sorumlumuz bulunduğunuz yere firmamız bünyesindeki bünyesindeki eksperti göndererek taşınacağınız ev eşyalarını,asansör kurma sistemini inceler ve anlaşma yapılması taktirinde iki taraflı sözleşme imzalamaktadır.Asansörlerimiz 16 kata kadar çıkabilen hidrolik ve otomatik asansör sistemidir ve Eşyalar pencere veya balkon aracılığı ile taşınmaktadır.Asansörlerimiz temiz ve bakımlıdır,Bakımları uzman personellerimiz aracılığı ile yapılmaktadır.Asansörlü taşımacılık taşınabilen eşyalar ? İnşaat işi ile uğraşan firmalar,klima montajı,reklam tabela sektörü,kat kalorifercileri,mobilyacılar ve camcılar için asansörlü taşımacılığın önemi büyüktür.


Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Uzun katlı binalarda merdivenlerden eşya taşımak oldukça zor ve yorucudur.Sizde taktir edersiniz ki bina asansörlerinden koltuk kanepe gibi büyük eşyalar taşımak hem asansörün bozulmasına yol açabilir hemde sığmayabilir,sığsa bile eşyalarınıza zarar verebilir.İşte bu nedenle binanın dışına monte ettiğimiz almanya dan ithal asansör tertibatıyla eşyalarınızı hızlı bir şekilde zarar görmeden taşıyoruz.Bu şekilde binanın dışına kurulan asansör tertibatıyla taşıma işlemini asansörlü nakliyat hizmeti adı verilektedir. Taşınma tamamen öncesinde insanlar stres,yoğunluk,gerilim ve endişe içine girerler,Nakliyat olarak asansörlü nakliyat fiyatımız en uygun fiyattır. nasıl yapacağımız,ne kadar maliyet oluşturacak bu taşınma bize gibi. İnsanların kafasındaki bu soruların karşılığını bulduğu ve çözüm evden eve asansörlü taşımacılık ile bizimle mümküdür.Eşyalarınızın taşınması işlemlerinde bina dışından hidrolik eşya taşıma asansörleri kullanılmaktadır. Bu işlem sizlere ekstra bir nakliye maliyeti getirmemektedir. Firma bünyesinde olan Asansörlü Nakliyataraçları uzman eksperlerin kontrolü sonucu taşıma işlemlerinde kullanılmaktadır. 37m,56metre olmak üzere çeşitleri bulunan mobilya asansörlerinin hem araç üstü hemde römorklu çeşitleri bulunmaktadır. Evden eve asansörlü nakliyat araçları ile hizmet vermekteyiz.Asansörlü Taşımacılık:Eşyalarınızı bina içi taşıma yaparken karşılaşılan hasarları en aza indirmeye yarayan ,yükleri insan gücüyle değil makine gücüyle taşıyan bu sayede daha hızlı taşımacılık sağlayan yük taşımacılık sistemleridir.Ankara'da ilk defa Asansörlü Nakliyathizmetini veren firma olarak çalışmaktayız.Asansörlü Nakliyat ile taşınmak istiyorsanız mutlaka uzman incelemesinin yapılması gerekmektedir. Ankara'nın neresinde olursanız olun ücretsiz olarak hem eski hem de yeni evinizde inceleme yapmaktayız. Böylelikle Asansörlü Nakliyat yapılırken ya da Taşınma günü Asansör kurulmuyor vb. gibi sorunları ortadan kaldırıyoruz. Asansörlü Nakliyat bir organizasyon işidir. Evinize Gelecek olan Eksper Asansörlü Nakliyat hizmetinin başından sonuna kadar her evresini gözetim altında tutarak işinizin en iyi şekilde sonuçlanmasını sağlamaktayız.Firmamız bünyesinde bulunan 56m lik asansörler ile eşyalarınızı 18 katlı bir binaya rahatlıkla çıkartabilmekteyiz. Bu sayede eşyalarınızı bina içi taşıma sıkıntılarından kurtarmaktayız. Asansörlü nakliyat ile müşterilerimize kolaylığı ve profesyonelliği sunmaktayız.