Ankara içi Nakliyat
Sizde Farkı Bizimle Yaşayın

Evden eve nakliye yeni ve genç bir sektör olmanın dinamikliği ile günden güne talebi artan bir sektör olmuştur. Bu sektörde hız ve taşınan ürünlerin güvenliği çok büyük bir önem arz etmektedir. Bu nedenle firmalar bu alanda,çok fazla özen göstererek piyasada marka olmanın çabası içindedir. Evden eve nakliyat Türkiye’de birçok firmanın rekabet etmesini ve bu rekabet ortamında yeni fikirlerin ve uygulamaların ortaya çıkmasını sağlamıştır.

Sizde kaliteli bir “Evden eve nakliye” hizmeti istiyorsanız,hemen çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Nakliye Firmamız Kuruluşundan itibaren siz müşterilerimize evden eve nakliyatve kurumsal taşımacılık(Ofis,Banka,Fabrika,Askılı Tekstil,Fuar) alanlarında uygun,Güvenli ve Kalitemizden ödün vermeden hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Ankara içi nakliyatsektöründeki deneyimlerimiz bize Türkiye’deki binlerce firmaya vede aileye hizmet etmemize olanak sağlamıştır. Eğitimli personelimiz,müşterilerimizin her türlü taşınma ihtiyaçlarını özveriyle ,profesyonel bir tutumla gidermektedir.

“ Herhangi bir firma çok ucuz bir fiyata işi alıp iş günü geldiğinde fiyat artıra bilir yada eşyanızı fazladan ödeme almadan teslim etmeye bilir. Markamızı tanıyın bizimle her şey yazılı sözleşmeler dahilindedir. Fiyat arttırımı gibi şeyler söz konusu olamaz.”
Ankara Nakliyat Hizmetleri - Evden Eve Nakiye

Şu anda ulaşılan noktada,şehir içinde ve şehirler arasında taşınma hizmetini en iyi şekilde gerçekleştirmek için gerekli araç,uzman eleman ve deneyime sahip bulunmaktadır. Her çeşit eşyanın taşınması için gerekli olan ambalaj malzemesi ve bu malzemeyle eşya taşınması sırasında eşyada oluşabilecek hasarı asgari düzeye indirebilecek uzman eleman kadroları geçen süreyle birlikte şirket bünyesinde oluşmuştur. Geçen seneler içerisinde eşya taşınmasının en rahat şekilde yapılması için gerekli olan araç ve araç kasaları yaptırılmıştır. Şehir içitrafiğinde rahat hareket edebilecek çeşitli ebatlarda kamyon ve kamyonetler,şehirler arasındaki uzak mesafelerde sorunsuz olarak taşınma işini gerçekleştirebilecek araçlar şirketimizin bünyesinde mevcuttur.

Aksoy Evden Eve Nakliyat Depolama,Büro ve Ofis Taşımacılığı,Evden Eve Nakliyat,Evden Nakliyat Eve,Evden Eve Taşımacılık,Fuar taşımacılığı,Konferans ve Toplantı taşımacılığı,Banka taşımacılığı,şirket ve firma taşımacılığı,Fabrika ve Tesis De monte,monte ve taşınması,Askılı tekstil taşımacılığı,Asansörlü taşımacılık,Şehirler arası ve ankara şehir içi nakliyatkonularında tüm eşyaları sigortalanır. Yangın Sel,hırsızlık,kaza ve doğal afetler için tüm eşyalarınız sigorta yapılır.
Ankara Şehir İçi Nakliyat

Ulaştırma Bakanlığı’nın vermiş olduğu K-3 Belgeye sahip olan Aksoy Nakliyat Şehiriçi taşımacılığı itina ile yapmaktadır.Ankara’da Şehiriçi Nakliyatta garantili taşımacılığı müşterilerine sunan firmamız,eşyalarınızın kapasitesine göre Aracı ile taşımacılığı hızlı ve güvenli bir şekilde yapmaktadır.Şehiriçinde en uzun mesafeden en kısa mesafeye kadar nakliye hizmetini sunan Aksoy Nakliyat Ücretsiz ekspertiz ile durum tespiti yaptıktan sonra piyasaya oranla en uygun fiyatı müşterilerine vermektedir.Firmamız ve Müşterimiz arasında anlaşma yapıldıktan sonra aracımız ve personelimiz kararlaştıran günde ve saatte işine başlamaktadır.Eşyalarınızı en güvenli şekilde ambalaj ve paketleme işlemini yaptıktan sonra kırılacak eşya hassasiyetini de göz önünde bulundurarak sistematik bir şekilde araca yerleştirilmesi yapılmaktadır. Aracımız en kısa zamanda yeni yerinize geldikten sonra hijyenik bir şekilde eşyalarınızı yeni yerine taşıyan personelimiz %100 kurulumunu ve montajını yaptıktan sonra müşterilerine anahtar teslim yeni yerlerini teslim vermektedir.Oluşabilecek en ufak bir probleme karşı eşyalarını sigortalayan firmamız Memnuniyetiniz odaklı çalışmaktadır.Ankara’nın Tüm ilçeleri ve Semtlerine hizmet götüren firmamız hakkında detaylı bilgi almak için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.
Hizmetlerimiz

asansörlü evden eve nakliyatçılar ankara,Ankara Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Asansörlü Nakliye,Ankara Şehir İçi Nakliyat Fiyatları,Ankara Evden Eve Nakliyat,Ankara istanbul arası asansörlü nakliyat,Ankara istanbul arası nakliyat,Ankara istanbul arası nakliye,Ankara istanbul arası nakliye fiyatları,Ankara istanbul arası nakliyeciler,Ankara istanbul Arası parça eşya,taşıması,ankara içi naklile,ankara içi nakliyat,ankara şehir içi nakliye,nakliyat