Ev Taşıma Firması Ankara


Ev Taşıma Firması Ankara

Aksoy Nakliyat,taşımacılık alanında yıllardır yetişmiş ve uzmanlık kazanmış kadrosu ile evden eve nakliyat hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Ankara nakliyat firması olarak öncelikle müşteri memnuniyeti edinme gayreti başlıca prensiplerimiz arasında yer almaktadır.
Ankara evden eve nakliyesektöründe uzun zamandır varlığını başarılı çalışmaları ile sürdüren evden eve nakliye firmamız,Ankara’nın tüm bölgelerinde ekonomik nakliyat fiyatları ile çalışmaktadır. Ankara ev taşıma talepleriniz için evden eve nakliyat firmamız ile görüşmeden karar vermeyiniz.


Yeni Hayatınıza Sizi Biz Taşıyalım

Taşıma öncesi eşyalarınızın tamamı kamyonlarımıza aktarılmadan önce ambalajlanmaktadır. Ambalajlama çalışmamız eşyalarınızın emniyetli ve temiz bir şeklide taşınmasını sağlamaktadır.
Nakliyat aracımıza aktarılan eşyalarınız aracımızda da emniyet tedbirleri alındıktan sonra yeni adresinize taşımaya hazır hale getirilir.

Eşyaların ambalajlanması sırasında bazı büyük eşyalarınızın sökülmesi gerekebilir. Bunlar genelde yemek masası,vitrin,gardrop,yatak gibi büyük eşyalardır. Bu tür eşyaların demontesi konusunda uzman elemanlarımız tarafından dikaktle yapılır ve sökülen her bir parça ayrı ayrı numaralandırılıp ambalajlanır. Sökülen eşyalarınız yeni adresinize aktarıldığında tekrar özenli bir şekilde monte edilir.
Ankara genelinde gün ve saat farkı gözetmedenverdiğimiz evden eve nakliye hizmetlerimiz hakkında bilgi almak,nakliye fiyatlarımızı ve çalışma şeklimizi öğrenmek için lütfen firmamız ile irtibat kurunuz. Sizi de müşterilerimiz arasında görmekten memnuniyet duyarız.