Şehirler Arası Fabrika Taşımacılığı


Şehirler Arası Fabrika Taşımacılığı

Fabrika taşıma taşımacılık şehir içi şehirler arası fabrikadan fabrikaya nakliyat nakliye hizmeti yapılır. Fabrika taşımahizmeti sunan Aksoy taşımacılıkfirmamız yılların engin deneyimini şehir içi,şehirler arası fabrika nakliyat hizmetlerinde göstermektedir. Şehir içi,şehirler arası fabrika taşımacılık hizmeti fabrika eşyasının önceden tespiti yapılarak eşyaların detayı hakkında bilgi edinilir,fabrika taşımacılıkhizmet sunulur fabrika nakliye inceleme raporu doğrultusunda fabrika nakliyesi yapılır,yapılan fabrika nakliye hizmet çerçevesinde fabrika nakliye hizmeti başlar .Fabrikadan fabrikaya taşıma öncesi masalar,dolaplar,bilgisayarlar,dosya,klasörler numaralandırılarak paketlenir fabrika eşyası özel tasarım fabrika taşıma aracına yüklenerek fabrikadan fabrika yerleştirme karmaşası önlenmiş olur. Fabrika nakliyesi öncesi mobilyaların (masa,dolap,koltuk,vb.) fabrika eşyalarının taşınma esnasında zarar görmemesi için hava baloncuklu naylonlarla ambalajlanması,köşelerine koruyucular yerleştirilmesi işlemleri yapılır.Fabrika nakliyat hizmeti fabrikanızda ki bilgisayar,fotokopi,faks,vb. elektronik eşyalar ayrı ayrı özel ambalajlama sistemiyle sarılır.Fabrikadan fabrikaya taşınan fabrika eşyalarınız yeni fabrikanızda numarasına göre sizlerin istediğiniz şekilde fabrika taşıma elemanlarımız fabrika eşyalarını yerleştirilir şehir içi ve şehirler arası fabrika nakliyat taşıma hizmeti tamamlanır.Deneyimli ve uzman kadromuz ile firmamız fabrikanıza ait tüm malzeme ,ürün ,makine ve her türlü maddi varlıklarınızın taşıma hizmetini sağlıyoruz. Fabrikanızda yer alan tüm eşyalarınızın ve makinelerinizin bulunmuş olduğunuz yerden diğer yere sorunsuz bir şekilde ve hasarsız bir şekilde taşınmasını sağlamak için Aksoy nakliyatın size bir telefon uzaklıkta olduğunuzu belirtmek isteriz.
Montaj,De montaj,Ambalaj Seçimi ve Paketleme

De monte,evinizde veya iş yerinizde bulunan eşyalarınızın,taşımanın getireceği hasar riskinin en aza indirilebilmesi için paketlenmesi ve ambalajlanması amacıyla bölümlerine ayrılması ve montaj ise,taşındıkları yerde de monte edilerek paketlenmiş bu eşyaların ambalajlarının sökülerek doğru şekilde yeniden birleştirilmesi işlemidir.Paketlemede,kalitesini yüksek tutulan ve sağlam materyale sahip balonlu naylonlar,oluklu mukavva koliler,özel üretim ahşap askılı dolaplar,ambalaj poşet ve kağıtları,şişme ve dolgu malzemeleri vb. malzemeler kullanılır. Sitemizde yer alan firmalar,paketleme ekiplerinin eğitim ve uzmanlıklarına ciddi oranda önem vermeleri suretiyle,Asansörlü Taşımacılık bu alanda herhangi bir eksik nokta bırakılmamaktadır.Fabrika taşımacılığıTürkiye ‘de bir çok evden eve nakliyatfirmasını aşan bir nakliye hizmetidir. Bu nedenle Aksoy Nakliyat’ ı tercih ederseniz sorunsuz bir taşıma hizmetinin keyfini yaşarsınız. İş kaybınız ve taşıma maliyetleriniz en az seviyelere düşmüş olacaktır. sitemizde yer alan firmalar,paketleme ekiplerinin eğitim ve uzmanlıklarına ciddi oranda önem vermeleri suretiyle,Fabrika Taşımacılığında bu alanda herhangi bir eksik nokta bırakılmamaktadır.
Fabrika Taşımacılığı Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli

Tüm makineler balonlu ambalajlar ile paketlenmeli ve bu şekilde taşınmalıdır. Fabrikada bulunan ofis bölümünde ki mobilya ,bilgisayar ,çelik kasa zarar görmemeleri için özen gösterilerek ambalajlanmalı ve farklı bir araç ile taşınmalıdır. Fabrikanızda üretilen ürünler ve üretimde kullanılan malzemeler ambalajlanmış bir şekilde farklı araçlar ile taşınmalıdır.