Ankara'da Evden Eve Nakliyat


Ankara evden eve nakliyat hizmeti firmamızın Ankara’ da taşınmak isteyen kişilere sunmuş olduğu profesyonel anlamda bir destektir. Bununla birlikte evden eve nakliyat hususunda dikkat edilmesi gereken birçok kategori bulunmaktadır.

Ankara Evden Eve Nakliyat

 Ankara evden eve nakliyat hizmeti olarak sunulan birçok çalışma vardır. Nakliyat öncesinde yapılması gerekenler,nakliyat sırasında verilen hizmetler ya da nakliyat sonrasında yapılacaklar listesi ile birlikte güvenilir taşımacılık işlemi sağlanmaktadır.


Ankara evden eve nakliyat hizmeti olarak verilen çalışmalar içerisinde;şehir içi nakliyat hizmeti,şehirler arası nakliyat hizmeti, asansörlü nakliyat hizmeti,eşya depolama hizmeti bulunmaktadır. Bu hizmetlerin hepsinin kendi içerisinde yapılması ve uygulanması gereken prosedürleri bulunmaktadır. Şehir içi nakliyat olarak,Ankara ilinin tüm ilçelerine uzun mesafe ya da kısa mesafe fark edilmeksizin nakliyat hizmeti,eşya taşımacılığı yapılmaktadır. Şehirlerarası sunulan çalışmada ise,Ankara’ dan başka bir ile ya da başka bir ilden Ankara’ ya taşınacak olan kişilerin eşyaları güvenilir şekilde paketlenerek,nakliye araçlarına yüklenmektedir. Eşyaların evden eve olarak taşımacılığı profesyonel ekip anlayışına uygun nitelikte gerçekleşmektedir.

Çatı katı,apartman katları,villa,müstakil ev,ofis,iş yeri,zemin kat vb. daire sistemlerine uygun olarak farklı taşımacılık planlanmaktadır. Apartmanlarda ya da asansörlerin taşımacılığa uygun olmadığı,yönetimce yasak olan durumlarda firmamızın kendi asansör sistemi,ile birlikte direkt olarak dışarıdan ev içerisine güvenilir,nakliye hizmeti sağlanmaktadır. Eşyaların özenli paketlenmesi sağlanarak,beyaz eşya ya da mobilya gibi ekstra özen gerektiren eşyalarında koruma altında sarılarak taşımacılığı sağlanmaktadır. Bu sayede tek bir çizik dahi olmadan garantili taşıma yöntemi ile nakliye hizmeti sunulmuş olur. Ankara evden eve nakliyat siz değerli müşterilerimizin isteklerine uygun nitelikte yapılmaktadır. İhtiyaçlarınız çerçevesinde eşya depolama servisi de bulunmaktadır.
Geçici süreliğine şehir ya da ülke değişikliği yapacak olan kişilerin eşyaları için ekstra kira ödememesi adına yapılmış en ekonomik yollu hizmet olarak evden eve nakliyat hususunda bu durum gerçekleşmektedir. Eşyalarınızın paketlenmesi ve hazırlanması firmamız tarafından yapılır. Hava almayacak özellikte nem ve küf barındırmayacak şekilde özenle paketlenen eşyalarınızın,isteğiniz üzerine belirtilen süre zarfında depolara nakliyat hizmeti gerçekleştirilmiş olur. 

Ankara evden eve nakliyat hizmeti almadan önce yapmanız gereken işlemi firmamız ile iletişime geçmek olmalıdır. Bu süre zarfında sizlere keşif ekibi gönderilecektir. Keşif ekibinin belirlemiş olduğu kriterler çerçevesinde bir fiyat belirlemesi yapılır. Bunun ardından onay vermeniz durumunda nakliyat hizmetinin gerçekleşeceği randevu günü erilir. Belirtilen gün ve saatte eşyalarınız araca yüklenmek üzere randevu yerine gelinir. Eşyalarınız özenle ve kuralına uygun şekilde araca taşınır. Araca taşlıma sırasında yüksek katlı binalar için asansör sistemi kullanılmaktadır. Birçok alanda asansörlü sistemin kullanılması hızlı taşıma sağlamaktadır. Ayrıca eşyaların etrafa değme ve çizilme,yıpranma riskini de ortadan kaldırmaktadır. Evden eve nakliyat işlemi için eşyalar araca özenle ve sırası ile yerleştirilir. Bu süre zarfında paketlemeye ihtiyaç duyulduğunda ya da özenle taşınması gereken ürünlerin battaniye,streç gibi malzemelere sarılması durumunda en hassas şekilde sarma,paketleme,özenle taşıma yapılmaktadır. Eşyalar araca yüklendikten sonra belirtilen adrese de güvenilir yollardan ulaşır. Araçtan yeni yerleşim aracına da aynı hassasiyet ile nakliyat işlemi gerçekleşir.