Hastane Taşımacılığı


Hastane Taşımacılığı


Hastane Taşımacılığıişlemlerinin hassas olarak yürütülmesi,koordinasyonun nakliye öncesinde iyi düzeyde sağlanması gerekir. Hastanede bulunan tüm eşyalar,tıbbi cihazlar vb. eşyaların tümü ilk olarak nakliye öncesinde ekspertiz hizmeti yapılarak taşınmaya başlanır. Hastanedeki taşınacak eşyalara göz atan eksper,uygun taşıma ekipmanlarını ve araçları belirlemek için hastaneye gelir. Tam olarak yerinde tespiti tamamlayan eksper nakliyat tarihi belirlendikten sonra taşıma işlemine başlanır.
Hastane Taşımacılığında Yapılan İşlemler

Hastane Taşımacılığında,Hastane içerisinde ilk yapılacak olan taşıma işlemleritıbbi cihazların nakliyesinden başlamaktadır. Tıbbi cihazlar doktorlar eşliğinde yönlendirilme yapılarak özenli bir şekilde ambalajı yapılır. Elektronik tıbbi cihazlarda kullanmış olduğumuz paketleme malzemeleri havalı naylon,streç ve kraft kağıtlardan oluşan malzemelerdir. Tıbbi cihazlar paketlendikten sonra normal eşya araçlardan hariç diğer taşıma aracımızda cihazlar taşınır. Böylelikle normal eşyaların ve tıbbi cihazların yerleri karıştırılmadan kusursuzca taşınmış olur.Normal hastane içindeki eşyalar olan yatak,oturma grupları,masa ve olabilecek tüm mobilya bazlı eşyalarınız de monte edildikten sonra paketlenir ve eşyanızın gideceği yeni hastanede de de monte gören eşyalarınız burada deneyimli personelimiz tarafından kurulumu yapılarak eşyaları kullanmaya başlayabilirsiniz


Hastane Taşımacılığındaki Deneyimimiz


Hastane taşımacılığısorumluluk ve deneyim gerektiren bir hizmet alanıdır. Bu doğrultuda taşeron firmalar ile değil gerçekten muhatap olunan,tecrübeli evden eve nakliyatfirmaları tercih edilerek taşımacılığı sağlanmalıdır. Taşınan eşyalara her hangi bir toz veya sıvı teması olduğunda hastane ekipmanlarının zarar görmesine neden olacağı bilinmesi gerekir.Yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübelere güvenerek müşterilerimize taşımacılığın her alanında profesyonel ekipmanlar,kalifiye personeller kullanarak ve müşterilerimize güvenilir hizmet sunarız.