Evden Eve Nakliyat Ankara


Taşınma işlemi nereden bakılırsa bakılsın streslidir. Eşyaların zarar görmesi endişesi çoğu kişiyi taşınma eyleminden soğutmuştur. Ne yazık ki bazen kendi isteğimiz doğrultusunda bazen de şartlar bunu gerektirdiği için,taşınmak durumunda kalabiliriz. Taşınma işleminde eşyalarımızın paketlenmesi,taşınması,araca yüklenmesi ya da araçta güvenli şekilde gidecekleri istikamete varması bizim için her zaman soru işaretidir. Tam olarak dikkat edilmesi gereken tüm hususlar çerçevesinde evden eve nakliyat Ankara alanında sizler de güvenilir taşımacılığı hak ediyorsunuz. Evden eve nakliyat işleminin nakliye boyutunda çok bilinmezliklerinin olması sizi strese maruz bırakabilir. Burada firmamızın güvencesi ile ve profesyonel nakliye kadromuzla birlikte ister şehir içi ister şehirler arası nakliye hizmeti vermekteyiz. Verilen bu hizmet,güler yüzlü personel ile yapılır. Güvenilir ve dayanıklı personellerimiz ile nakliyat işlemleriniz hızlı olarak gerçekleşir. Kolilerin,paketlerin,beyaz eşyaların ya da ağır mobilyaların taşınması hep aynı hassasiyet çerçevesinde gerçekleşmektedir.

Ankara Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat Ankara için nakliye hizmeti gerçekleştirilirken,yapılması gereken belirli prosedürler bulunmaktadır. Bu prosedürlerin başında eşyaların taşınması için fiyat bilgisi çıkarma gelir. Fiyat belirlemek için ve taşınan yeri görmek amacı ile keşif işlemi yapılmaktadır. Ardından nakliyat da hızlı ve akıcı şekilde sağlanır. Müşterilerin isteklerine bağlı olarak ya da bazen koşullar onu gerektirdiğinden asansörlü nakliyat hizmeti ile birlikte evden eve nakliyat işlemi gerçekleştirilmektedir. Bunun için eşya paketleme,eşya kolileme,taşıma eşyasında eşyaların özenli olarak sarılması ve asansörlere yüklenmesi yapılır.

Koliler ya da küçük parça eşyalar aynı özen ile taşınır. Büyük eşyalar da eşyanın boyutuna uygun taşınır. Örneğin koltuk,köşe takımı,dolap,yatak gibi eşyaların,bu iş için uzmanlaşmış olan personelimiz tarafından demonte işlemi sağlanır. Eşyalar düzenli ve uygun şekilde parçalara ayrılır.

Parça parça aynı özen ile nakliye aracına yüklenir. Taşınacak olan noktaya varıldığında aynı hassasiyet ile taşıma işlemi gerçekleşmektedir. Yeni evinizde eşyalarınız odalara uygun,belirttiğiniz noktaya bırakılır. Demontesi yapılmış ürünlerin gene kuralına uygun montaj işlemi yapılır. Bu sırada hiçbir eşyanıza zarar verilmez. Montaj işlemi profesyonel şekilde yapıldığı için,iler zamanda eşyalarda herhangi bir deformasyon işlemi gerçekleşmemektedir.

Evden eve nakliyat Ankara ile sizler de uygun kriterler doğrultusunda alanında uzmanlaşmış,profesyonellik derecesinde bilgi ve birikime sahip ola nakliye personellerimiz ile çalışabilirsiniz. Ankara’ nın her yerine en uygun kriterlerde garantili nakliye işlemi sağlanır. Eşya sigortalama hizmeti ile birlikte her türlü nakliye,montaj,demontaj ya da eşya depolama hizmetlerinde garanti kapsamında olası bir sorunda sigorta bedeli ödenir. Ancak özen ve sağlıklı sistem çerçevesinde eşya taşıma firmamızın altın kuralıdır. Müşteri memnuniyetini önemseyen bizler,taşımacılık konusunda hassas davranmaktayız. Bu nedenle sizler de nakliyat konusuna önem veriyor iseniz,bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.


Müşteri Yorumları

  Aygül Tosun

  Yeni evime taşındığım zaman sanki eski evimden hiç taşınmamışım gibi hissettim o kadar profesyonelce yapılmış bir taşıma işlemiydi. Evden eve nakliyat Ankara sayesinde kısa süre içerisinde tüm işlemlerimizi hallettik.

 Sibel Odak

  Ev taşımak benim için oldukça zor bir iştir her zaman ve bu konuda herkese güvenemem evden eve nakliyat Ankara sitesini inceledikten sonra firma ile anlaştık. Taşınma işlemlerinden son derece memnun kaldım. Herkese öneri olarak sunacağım.

  Pınar Tekgöz

  Evden eve nakliyat Ankara hızlı bir şekilde ve uzman kadrosu ile eşyalarımızı yeni evimize taşıdılar. Paketlemeden yerleştirmeye kadar her ayrıntıya oldukça dikkat ederek yüksek bir özenle taşıdılar. İyi ki evden eve nakliyat Ankara ekibi ile çalışmışız. Teşekkür ederiz.

  Nazlı Genç

  Taşınma işlemleri son derece yorucu ve zorlu bir süreç olduğundan dolayı bir firma ile çalışmaya karar verdik. İyi ki de vermişiz Ankara nakliyat sayesinde evden çıkarken sadece çantamızı aldık. Uzman ekibi ile taşıma işlemlerini gerçekleştirdiler. Çok teşekkür ederiz.
Her birimiz zaman zaman evimizi ya da iş yerimizin yerini değiştirmek isteyebiliyoruz ya da zorunda kalıyoruz. Dolayısıyla da eşyalarımızı emanet edebileceğimiz,güveni bir firma arıyoruz. Örneğin ;Bulunduğunuz şehirden Ankara'ya nakliyat sırasında yol uzunluğu,eşyaların hassaslığı gibi bir çok konuda endişe sahibi olabiliriz buna ek olarak da zaman işleyişi yine çok kıymetli bir hal alır. Profesyonel ve ciddi bir çalışma gerektirmektedir. Eşyaların güvenle paketlenmesi,özenle yerleştirilmesi,sorunsuz ve hasarsız bir şekilde Ankara nakliyesinin gerçekleşmesi çok önemlidir. Bu önem sadece bir başka şehirden Ankara'ya nakliye esnasında mı önemlidir? Tabii ki hayır. Ankara şehir içi nakliyat da bir o kadar önemlidir. Evinizi,eşyalarınızı bir yerden başka bir alana aktarırken ister şehirler arası olsun ister şehir içi olsun aynı özeni istemek hakkınız ve karşılığını ödeyeceğiniz bedel sizin alacağınız kaliteli hizmetin ta kendisi olacaktır. Asansörlü ya da asansörsüz ev / iş yeri taşıma gibi farklı tekniklerinde alternatifler arasında olması bizlerin güvenini katkı sağlıyor. Ankara şehir içi nakliyat için tamamlanan sayısız iş,verdiğimiz sözün altına attığımız imzamızdır. Eşyalar son derece büyük bir önemle bir yerden bir başka yere güvenle transferi sağlanır. Sizler ise sadece nasıl yerleştireceğinizi hayal etmekle meşgul olursunuz.