Kurumsal Şirket Taşımacılığı


Kurumsal Şirket Taşımacılığı Hizmeti
Günümüz modern gelişen dünyada taşımacılık hizmetlerinin teknolojik ekipmanlar ile birleştirilerek profesyonel düzeyde sağlanması gereken bir hizmet alanı olması gerekiyor. Bu doğrultuda kurumsal düzeyde müşterilerimize kurumsal şirket taşımahizmetimizi kesinlikle kaliteden ve profesyonellikten ödün vermeden hizmet sunuyoruz.Özellikle kurumsal anlamda müşterilerimize tamamen sizlerin kimliğini yansıtabilecek hizmet kalitesini benimseyerek taşımacılık hizmetlerimize yön vermeye çalışıyoruz.
"Kaliteli Taşımacılık"Temel Hizmet Anlayışımızdır

Bu kapsam dahilinde kurumsal planlamaalanında şirket nakliyesihizmetlerimiz öncesinde ücretsiz olarak siz değerli müşterilerimize ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Buna göre müşterilerimizin şirketlerinde bulunan her bir ürünü ya da eşyayı detaylı bir raporla tam sayımını gerçekleştiriyoruz. Hazırlamakta olduğumuz bu rapor sayesinde şirketinizin tüm eşyalarının nakliyesi için gerekli olan ambalajlama ve nakliye aracı kapasitesi ve özelliklerini belirleyerek,gidilecek mesafe doğrultusunda net bir maliyet çıkarmaktayız.
Kurumsal Şirket Taşımacılığındaki Deneyimimiz

Güvenlik tedbirlerini önceden alarak nakliyeöncesinde hazırlamış olduğumuz detaylı analiz raporları sayesinde,şirketinizi ve eşyalarınızı ne kadar süre içerisinde taşıyabileceğimiz konusunda sizlere ayrıntılı bilgi sunuyoruz.Bu sürecin tamamen nasıl geçeceği,hangi ambalaj malzemeleri kullanılacağı,hangi ekipmanlara yer verileceği,taşıma araçlarımızın hangileri olduğunu belirterek nakliye işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Olabilecek kazalara karşı ekspertiz hizmeti sağlandıktan sonra ücretsiz olarak sağladığımız eşya sigortası yapılarak olabilecek kaza ve hasarlara karşı tedbirli oluyoruz.Şirketinizin eşyaları tüm planlamalar doğrultusunda yeni adreslerine nakliye edildikten sonra alanlarında uzman ve deneyimli olan personelimiz tarafından büyük bir hız ve dikkat ile ambalajlarından çıkartılarak,sizlerin istekleri doğrultusunda yerlerine yerleştirerek,Kurumsal Şirket Taşıma işlemisorunsuz olarak tamamlamaktadırlar.