Frito-Lay


Ankara Nakliye - Ankara Şehirler Arası Nakliyat Firmaları

Ankarada Şehirler Arası Evden Eve Nakliyathem de Ofis ve Kurumsal Taşımaalanlarında vermiş olduğumuz hizmetin bilincinde ve taşıdığımız tüm eşyalarınızın Değerlerini önemseyip,güvenlik tedbirlerimizi asla elimizden bırakmadan,itinalı bir şekilde tecrübeli ve eğitimli ekip arkadaşlarımız ile Nakliyat hizmeti sektöründe Var olmaya ve sizlere en kaliteli hizmeti vermeye devam ediyoruz. Bizleri seçen müşterilerimize,verdiğimiz hizmete yenilikler katarak,uygun ve zamanında sunmak ve Beğenilerini kazanmak,Takım olarak gayretle çalışmak ve ekibe eğitimlerle iyileştirme yaparak Kalite Yönetim Sistemine katılımını uygulayarak ve sürekli iyileştirmek Ana ilkelerimizdendir. Kanuni şartlara ve müşteri isteklerine cevap vererek;Ankara Şehirler Arası Nakliyatsektöründe ana ilkemiz olan;Güvenilir olmak,Yaratıcı olmak,Fayda Sağlamak,Özverili olmak,Yenilikçi olmak,Sistemli Olmak ve Mükemmeliyetçi olmak üzere oluşmaktadır. “Evden Eve Nakliyat” Firması olarak saydığımız Özelliklerimizle gurur duymaktayız.
Evden Eve Taşıma Fiyatlandırma

Firmamız evden eve nakliyat işlemlerinde müşterilerimize eşyaların tespitinden sonra kesin fiyat vermektedir. Bu sayede görülmeyen eşyaların taşınması sırasında oluşacak anlaşmazlıkları ortadan kaldırmaktayız. Biliyoruz ki her evde farklı yoğunlukta ve farklı taşıma riskleri olan eşyalar mevcuttur. Bu nedenle taşınan eşyaların ambalajlanmasından ,taşıyan personel sayısına ,kamyon boyutlarından evdeki eşyaların yoğunluğuna kadar bütün istatistikler göz önünde bulundurulur.Ankara ili içerisinde gerçekleştirilecek şehir içi taşımacılık işlemlerinde telefondan kesin fiyat vermemekteyiz . 0312 336 44 44 numaralı Çağrı merkezi ile görüşülerek ekspertiz uzmanları randevu almak için sizleri arar ve sizler için en uygun zamanda ekspertiz işlemi gerçekleştirilir. Bu tespitten sonra evden eve nakliyat fiyatı verilir.
Hizmetlerimiz
Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti,Büro Nakliyat Hizmeti,Şehir içi Taşımacılık,Şehirler arası Taşımacılık,Depolama Hizmetleri,Sözleşmeli Sürekli Taşımacılık,Sürekli sözleşmeli Dağıtım Hizmetleri gibi alanlarda da hizmetlerimiz bulunmaktadır.Ankara İçi Nakliyat,Ankara Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Asansörlü Nakliye,asansörlü evden eve nakliyatçılar ankara,ankara şehirlerarası nakliyatçılar,evden eve nakliyat asansörlü,şehirler arası nakliyatçılar,ankara içi nakliyat,ankara şehirler arası evden eve nakliyat,evden eve nakliyat ankara yenimahalle,ankara evden eve nakliyat keçiören,