Ankara Evden Eve Nakliyat


Ankara Evden Eve Nakliyat


Geniș anlamda tașımacılık,müșteri ihtiyaçlarının giderilmesi amacıyla üretilen malların ihtiyaç duyulan bölge ve merkezlere zamanında ulaștırılmasıdır.Hizmet koşulları ve hizmet edenin anlayış gösterici olarak müşterileri ile birebir olarak müşterilerinin evlerini kendi evi gibi görüp iş yapması firmamızın en önemli prensibi olmuş ve bu prensip sonsuza kadar devam edecektir.


ankara evden eve nakliyat

Yapılması Gereknler ve Uygulanacakların Başlıca BilgisiAnkara Evden eve nakliyat ve asansörlü evden eve nakliyat hizmetinde işlem sıramız aşağıda belirtilmiştir. Bu hizmetler doğrultusunda sizlere daha iyi hizmet vermeyi hedeflemekteyiz. Ev eşyalarınızın yerinde tespitinin yapılması,Taşıma günü öncesi eşyalarınıza uygun ambalaj malzemelerinin hazırlanması,Evden eve nakliyataraçlarından boyut açısından eşyalarınıza daha uygun bunların karar verilmesi,Eşyalarınızı taşıyacak personel sayısının ve hangi ekip arkadaşlarının geleceklerinin karar verilmesi,Müşterilerimiz tarafından belirlenen gün içinde eşyaların taşınması ve teslim edilmesi.Eviniz Emin Ellerde

Evinizi emin ellere emanet edip siz keyfinize bakabilirsiniz. Bizler ilk olarak bizlere ulaştığınız an sizlere özel bir ekspertiz hizmeti sunuyoruz.

Eşyalarınız keşfe çıkılıp taşıma planı yapıldıktan sonra bir taşıma günü belirlenir ve ardından taşıma işlemlerine başlanır.

Taşıma işlemleri için önceliğimiz eşyalarınıza zarar gelmesini engellemektir.Biz evdeki tüm mobilyalarınızı demonte ediyoruz ve küçük parçalar halinde paketleyip sarmalıyoruz.Paketlenip sarmalanan eşyalarınız gelebilecek zararların en aza indirgenmesi için aracın içerisine büyük bir düzen içerisinde istiflenerek yeni adreslerine ulaştırılıyor.Eşyalarınız personellerimiz tarafından büyük bir özenle kurulumları gerçekleştirilerek sizlere teslim ediliyor.Evden eve nakliyat işlemlerinde daima öncelik yaptığımız işlemde gösterdiğiniz özendir.Böylece hem müşteri memnuniyetini yüksek seviyede tutarak profesyonel bir işe imza atıyorsunuz hem de sektörde en çok tercih edilen firmalar arasında yer alıyoruz.Sizlere kusursuz bir nakliyat hizmeti sunan firmamız tercih etmek istediğinizde daima burada sizleri beklemektedir.


Hizmetler