Ankara Mağaza Taşımacılığı

Eski 8. Cadde ( Yeni 360 Cd. ) 20/A06200Yenimahalle DemetevlerAnkara, Türkiye0 (532) 328 46 60

500 - 2000 TL

Ankara Mağaza Taşımacılığı

Mağaza Taşımacılığı

Mağazanızda bulunan tüm kıyafet veya eşyaların özel taşıma araçlarımız sayesinde nakliyesini yapıyoruz. Mağaza taşımacılığı ve mağaza içerisinde yer alan eşyaların nakliyesini yapmak için yeterli donanımda araç ve personel ihtiyacı bulunmaktadır. Bu doğrultuda siz değerli müşterilerimize Aksoy Nakliyat Türkiye’ nin en iyi ve en yeni nakliye ekipmanları sayesinde taşımacılık hizmeti veriyoruz.Yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübeler doğrultusunda Aksoy Nakliyat bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimizin tekstil hizmetlerinde nakliye ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır.

Ankara Mağaza Taşımacılığı

Mağaza taşımacılığı öncesinde ücretsiz olarak sunmuş olduğumuz ekspertiz hizmetimiz ile taşınacak olan eşyaları inceleriz. Burada amaç taşınma gününde doğru ekipmanları, araçları kullanarak kusursuz bir nakliye hizmetinin gerçekleşmesi bakımından yapılmaktadır. Eşyaların taşınmasında eksper kaç kişilik personelin hizmet alacağını, kaç araç ve ekipmanlara yer verileceğini, kullanılacak ambalaj malzemelerinin türü ve miktarını belirler. Taşınma tarihinizde mağazanızda sunulacak hizmetler aşağıda belirtmiş olduğumuz şekilde nakliyesi gerçekleştirilecektir.

Mağaza Taşımacılığı Nasıl Gerçekleşir

Mağaza içerisindeki tüm mobilya eşyalar ilk olarak de monte yapılır ve eşyanın gideceği yeni mağazanız içerisinde de monte gören eşyalara uzman personelimiz montaj yapar ve kullanıma hazır olarak sizlere sunar.Mağaza reyonları havalı naylon kullanılarak ambalajı yapılır.Soyunma kabinleri de monte edilir ve ambalajı yapılarak taşınması sağlanır.Vitrin mankenleri ilk olarak streçlere ve sonrasında ise havalı naylonlara sarılarak taşınmaya hazır hale getirilir.Son olarak kıyafetlerin ambalajı yapılır ve askılı araçlarımıza yerleştirilmesi yapılır.Mağazanızda bulunan tüm eşyaları ve elbiseleri sigorta kapsamı dahilinde nakliyesini yapmaktayız.Raflar, vitrinler, soyunma kabinleri, elbiseler vb. mağaza içerisinde bulunan tüm eşyaların de montesi, montajı, dekorasyonu ve nakliyesi gibi tüm işlemler Aksoy Nakliyat tarafından sağlanacaktır.Mağaza nakliyat hizmetlerinde güvenilir, sorunsuz bir taşımacılık hizmeti istiyorsanız, firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.Not: HTML'e dönüştürülmez!
   Kötü           İyi


Etiketler:, , , , , , , ,

Eski 8. Cadde ( Yeni 360 Cd. ) 20/A06200Yenimahalle DemetevlerAnkara, Türkiye0 (532) 328 46 60

500 - 2000 TL