Şehirler Arası Nakliyat

Eski 8. Cadde ( Yeni 360 Cd. ) 20/A06200Yenimahalle DemetevlerAnkara, Türkiye0 (532) 328 46 60

500 - 2000 TL

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası evden eve nakliyat işlerinde evden eve nakliyat tecrübesi ile nakliyat yapabilme sertifikası almış eğitimli elemanları olan ekonomik fiyatlarla yılların verdiği tecrübeyle siz değerli müşterilerimizin daima yanında olmuş bir firmadır.Kuruluşumuz geniş araç filosu ve tecrübeli eleman kadrosu ile şehirler arası ev, iş yeri nakliyatını depolama hizmetini en güvenilir bir şekilde yerine getirmeyi taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır.Kuruluşumuz başarılarına yeni başarılar eklemek için yeni taşınma sistemlerini kendi bünyesinde eklemiş siz değerli müşterilerimizin tüm taşınma ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla ihtiyaçlarınızı her zaman karşılayacak durumdadır. Eşyalarınız araçlarımıza modern taşınma standartlarına uygun olarak yüklenmekte ve çelik kasalı araçlarımıza olası bir sarsılmada bir kaza durumunda zarar görmemesi amacıyla sabitlenme sureti ile dizilmektedir.

Şehirler Arası Nakliyat Nedir?

Şehirler arası evden eve nakliyat için mesafeler uzun olduğundan eşyalar doğru paketlenir. Aksoy Nakliyat bu durum için müşteri memnuniyetini göz önünde alarak mobilya diğer eşyalarınızı özenle paketleyip yerleşmektedir.Mobilyalarınız şu an oturduğunuz evden de monte edilip yeni taşınacağınız evinizde montesi yapılır.

Neden Mİ Bizi Tercih Etmelisiniz

Aksoy nakliyat şirketi şehirler arası taşımacılık hizmeti kapsamında Türkiye'nin tüm şehirlerinde taşımacılık hizmeti vermektedir.Şehirler arası taşımacılık hizmeti çok fazla güven gerektiren bir iştir;çünkü eşyalarınız herhangi bir il içerinde değil iller arası taşındığı için güven duyduğunuz bir firma ile çalışmak gerektirir. Aksoy Nakliyat uzman ekibi ile bu onuda en güvenli firmalardan biri olarak yıllardır hizmet vermektedir.Eşyalarınızı yoğunluğu ne seviyede olursa olsun Türkiye'nin her yerinde özenle taşımaktan mutluluk duyarız.Firma olarak taşımasını yaptığımız ürünleri sigorta yaparak bizden kaynaklı bir zararı telefi etmek üzere çalışmaktayız.Aksoy evden eve nakliyat olarak ekspertiz hizmeti ücretsiz olarak vermektedir. Evden eve nakliyat sırasında tüm güvenceniz olarak eşyalarınız sigortalı bir şekilde nakliye edilmektedir.Evden eve nakliyat işlemi sırasında sizinle diyalog halinde bir elemanımız yanınızda yer alacaktır.Aksoy Nakliyatı seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Diğer tüm sorularınız için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.Not: HTML'e dönüştürülmez!
   Kötü           İyi


Etiketler:, , , , , , ,

Eski 8. Cadde ( Yeni 360 Cd. ) 20/A06200Yenimahalle DemetevlerAnkara, Türkiye0 (532) 328 46 60

500 - 2000 TL