Ofis ve Büro Taşıma

Eski 8. Cadde ( Yeni 360 Cd. ) 20/A06200Yenimahalle DemetevlerAnkara, Türkiye0 (532) 328 46 60

500 - 2000 TL

Ofis ve Büro Taşıma

Ofis Ve Büro Taşıma

Ofis ve büro taşımacılığında eksperlerimiz gelerek ofisinizde gerekli incelemeleri yapar. inceleme akabinde gerekli veriler ışığında gerekli malzeme gerekli eleman ve araç temini yapılır. Ofiste şayet para kasası mevcut ise bunun için gerekli eleman ve alet taşıma günü hazır halde olur. Taşıma günü arşiv;dolap ve diğer masaların daha seri ve hızlı şekilde monte ve de montesi sağlanması için gerekli alet ve edevatlar Aksoy Evden Eve Nakliyat tarafından hazır hale getirilir. Koli ve diğer arşiv malzemeleri karışıklığa mahal verilmemesi için numaralandırılarak taşınır

Ofis Ve Büro Taşıma Ankara

Ofis ve büro nakliyatı hizmeti verdiğimiz kisi ya da kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen göstermek ana faaliyet ilkelerimizin başında gelmektedir. Sizlerin beklentilerini karşılamak için Aksoy Evden eve Nakliyat, dünya standartlarında ofis taşıma sistemi geliştirmiştir. Amacımız sizleri en iyi şekilde yeni çalışma ortamınız hazır hale getirmektir.

Güvenilir Büro Taşıma

Ofis eşyalarının taşınması tecrübe ve hassasiyet gerektirir. Bir çok ofis ve büroda bulunan yüksek maliyetli elektronik cihazların taşınması uzman ekibimiz tarafından sorunsuzca yapılmaktadır.Not: HTML'e dönüştürülmez!
   Kötü           İyi


Etiketler:, , ,

Eski 8. Cadde ( Yeni 360 Cd. ) 20/A06200Yenimahalle DemetevlerAnkara, Türkiye0 (532) 328 46 60

500 - 2000 TL